Doğru bildiğini yap...

Başkan Danışmanlarımız  

Ertuğrul Erdem,Başkan Danışmanı
Ertuğrul Erdem,Başkan Danışmanı

 Ertuğrul Erdem 1969 Yılında Tokat Reşadiye doğumludur. Sultanahmet Ticaret Lisesinden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. İşletme Yüksek Lisans Programını tamamladı. Üniversite Eğitimi sırasında Muhasebe bürosu, Özel Şirket ve Holding Muhasebe departmanlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur. 1989 Yılında 3568 sayılı yasanın çıkması ile Serbest Muhasebeci oldu. 2003 Yılında Sınavla Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Belgesini aldı. 1991 yılında fatih ilçesinde kurduğu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Bürosunda mesleki faaliyetine halen devam etmektedir. 2005-2007 yılları arasında Mali Müşavir Muhasebeciler Birliği Derneği Genel Başkan Yardımcılığı, 2008-2015 yılları arasında İSMMMO fatih ilçe temsilciliği, 2010-2013 yılları arasında İSMMMO Yayın Kurulu Üyeliği, 2013-2015 yılları arasında İSMMMO Mesleki Gelişmeleri İzleme Kurulu Üyeliği, 2015-2016 yılları arasında Bağımsız Mali Müşavirler Derneği Kurucu üyeliği ve başkan yardımcılığı, 2015 yılında Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumundan Bağımsız Denetçi Belgesi almıştır. Yüksek lisansını Vergi Suçu ve Cezaları alanında yapmıştır. Halen İstanbul Bağımsız Mali Müşavirler Derneği; MMMB Derneği Fatih Şubesi ;Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği ve Türkiye yardım Sevenler Derneği Beyoğlu şubesinde üyelikleri bulunmaktadır. Halen TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesidir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Taner Yuceur,Başkan Danışmanı
Taner Yuceur,Başkan Danışmanı

1969 Kars dogumludur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi Mezunudur. 2000 yılına kadar özel sektörde Mali Isler Müdürlügü yapmıstır. 2000 yılından bu yana Bagcılar ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir.

2000-2007 yılları arasında ISMMMO Bagcılar Oda Temsilci Yardımcılıgı, 2007-2010 ve 2013-2015 yılları arasında ISMMMO Bagcılar Oda Temsilciligi görevinde bulunmustur. KGK Bagımsız Denetçi belgesine sahiptir. Aynı zamanda çesitli sivil toplum kurumlarında yöneticilik yapmıstır.Halen İSMMMO Disiplin Kurulu Üyesidir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Burhan Eray,Başkan Danışmanı
Burhan Eray,Başkan Danışmanı

Murat Baş,Başkan Danışmanı
Murat Baş,Başkan Danışmanı

30.12.1965 – İSTANBUL doğumludur. Silivri Lisesi’nden mezun oldu.İstanbul Üniversitesi 2 yıllık İşletme Bölümünü bitirdi.(Ön Lisans)Daha sonra Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünden mezun oldu.(Lisans)İstanbul Üniversitesinde Kamu Gözetimi,Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’nun gözetiminde ve Lisansüstü seviyede gerçekleştirilen Meslek Mensupları Geçiş Dönemi Eğitimi sonucu Bağımsız Denetçi oldu. 1985 yılından bu yana mesleğini icra etmektedir.1990 yılında askerliğini tamamladıktan sonra özel bir holding firmasında Muhasebe Şefi-Muhasebe Müdürü ve Mali İşler Sorumlusu olarak çalıştı.1999 yılında iş yerinden ayrılarak kendi ofisini kurdu.İSMMMO Denetim Komitelerinde görev aldı.Mali Müşavir Bağımsız Denetçi olarak meslek hayatına devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.İngilizce bilmektedir.

Erol Demirtaş-Başkan Danışmanı
Erol Demirtaş-Başkan Danışmanı

Erol Demirtaş, 1969 İstanbul doğumludur. A.Ü. İşletme Fakültesi mezunudur. 1990 yılından itibaren Üsküdar ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir. İki dönem İSMMMO Üsküdar ilçe temsilcilği görevinde bulunmuştur. Türmob’unkuluşundanitaberen delegesidir.2005-2007 yıllarında MMMBDBaşkan Yardımcılığı ve saymanlığı görevlerinde bulunmuştur. Çeşitli dershanelerde, Muhasebe, Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi konularında eğitmenlik yapmıştır. Bağımsız Mali Müşavirler Grubu kurucu üyesidir. BMMG Yürütme Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Halen Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Derneği’nin Sekreterliğini yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Bayram İğdeli,Başkan Danışmanı
Bayram İğdeli,Başkan Danışmanı

Sivas İli Kangal İlçesi İğdeli Köyün’de 25 Mayıs 1963   Doğdumlu  Evli 2 Çocuk Babası. 1978 Yılında İstanbul’un  Bir Çok İlçelerinde  HALK KOOP.Kuruluşlarında Yer Aldım Ümraniye HALK KOOP. Sorumluluğunu Üstlendim  12 EYLÜL 1980 Tarihinden Sonra HALK KOOP.’Ların kapatılmasından sonra çeşitli kuruluşlarda çalıştım ve halen  Ümraniye İlçesinde Mali Müşavirlik Mesleğini Yapmaktayım  BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GURUBU Kurucu Üyeliği Yürütme Kurulu Üyeliği BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GURUBU DERNEK KURUCUSU VE HALEN DERNEK DENETİM KURULU BAŞKAN LIĞI Görevini Yapmaktayım.     

Hayri Has, Başkan Danışmanı
Hayri Has, Başkan Danışmanı

Ömer Çakır Özen, Başkan Danışmanı
Ömer Çakır Özen, Başkan Danışmanı

Habip Kullukçu,Başkan Danışmanı
Habip Kullukçu,Başkan Danışmanı

Doğum Yılı ve Yeri: 1957 Trabzon Sürmene doğumludur.
Öğrenimi Lise eğitimini İstanbul'da tamamlamış olup,  AÜAÖF İşletme bölümü mezunudur.
Çalışma Hayatı: 1992 yılından beri Bakırköy'de meslek faaliyetini bağımsız olarak sürdürmektedir. 2004-2006 yılları arasında Bakırköy ilçesi oda temsilcisi yardımcılığı, 2006 -2007-2008-2009-2010 döneminde İstanbul SMMM Odası Denetleme Kurulu üyeliği, 2010-2013 dönemi MMMB Bakırköy Şubesi Yönetim kurulu üyeliği,  2011-2016 yılları arasında Bakırköy ilçesi İstanbul  Mali Müşavirler odası Temsilciliğini görevlerini yapmıştır

Fuat Kara, Başkan Danışmanı
Fuat Kara, Başkan Danışmanı

Taylan Şahin,Başkan Danışmanı
Taylan Şahin,Başkan Danışmanı

1979 İstanbul doğumludur.  Bakırköy Lisesi Mezunudur.  Marmara Üniversitesi İİBF Maliye bölümü lisans, Mali İktisat ve Mali Hukuk bölümleri Yüksek Lisans Mezunudur. York American Üniversitesi İşletme Doktora bölümünü bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi Mali Hukuk ABD Doktora eğitimine devam etmektedir.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir.  Yabancı sermayeli firmalarda ve uluslararası denetim firmalarında vergi ve denetim uzmanı olarak görevi, Halka açık şirketlerde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. İstanbul Bilim Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak denetim dersleri vermiştir. Mesleki dergi ve yayınlarda vergi mevzuatına ilişkin yayımlanan makaleleri vardır. 2011 yılından bu yana İstanbul Adalet Komisyonu başkanlığında ceza ve hukuk mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır.  Dkr Denetim&Danışmanlık grubunda kurucu ortak olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Mehmet Ragıp Polat,Başkan Danışmanı
Mehmet Ragıp Polat,Başkan Danışmanı

1970 İstanbul doğumlu aslen Malatyalıyım. Pertevniyal Lisesi mezunu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi  ve İşletme Fakültesi Mezunu. 2001 Yılından beri Mali Müşavirlik yapıyor ve  aynı zamanda 2009 yılından beri Fatih İlçesi Molla Fenari Mahalle Muhtarlığı görevini sürdürmekte, KGK Bağımsız Denetçi Belgesi Sahibi. İSMMMO 2002-2005 Mesleki Denetim Komite üyesi, 2003-2007 Eminönü İlçe Temsilcili yardımcılığı, 2007-2009 MMBD Eminönü Şube Başkanlığı, 2009-2011Pertevniyal Lisesi Eğitim Vakfı Başkan Yardımcığı, 2012-2016 Eyüp Sultan Eğitim Kültür ve Çevre Derneği Başkanlığı, 2017 İstanbul Valiliği Sosyal Yardım Vakfı Mütevelli Heyet üyeliği, 2018 Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan yardımcığı ve teşkilat birim başkanlığı görevlerini yapmakta. Evli ve 2 Kız, 2 Erkek çocuk babası.

Hüseyin Topal ,Başkan Danışmanı
Hüseyin Topal ,Başkan Danışmanı

Tahir Çelik, Başkan Danışmanı
Tahir Çelik, Başkan Danışmanı

Mustafa Özden, Başkan Danışmanı
Mustafa Özden, Başkan Danışmanı

Ayhan Olgun Başkan Danışmanı
Ayhan Olgun Başkan Danışmanı

Mehmet Selamet,Başkan Danışmanı
Mehmet Selamet,Başkan Danışmanı