Doğru bildiğini yap...

Başkan Danışmanlarımız  

Mustafa Özden, Başkan Danışmanı
Mustafa Özden, Başkan Danışmanı

Erol Demirtaş-Başkan Danışmanı
Erol Demirtaş-Başkan Danışmanı

Erol Demirtaş, 1969 İstanbul doğumludur. A.Ü. İşletme Fakültesi mezunudur. 1990 yılından itibaren Üsküdar ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir. İki dönem İSMMMO Üsküdar ilçe temsilcilği görevinde bulunmuştur. Türmob’unkuluşundanitaberen delegesidir.2005-2007 yıllarında MMMBDBaşkan Yardımcılığı ve saymanlığı görevlerinde bulunmuştur. Çeşitli dershanelerde, Muhasebe, Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi konularında eğitmenlik yapmıştır. Bağımsız Mali Müşavirler Grubu kurucu üyesidir. BMMG Yürütme Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Halen Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Derneği’nin Sekreterliğini yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Bayram İğdeli,Başkan Danışmanı
Bayram İğdeli,Başkan Danışmanı

Sivas İli Kangal İlçesi İğdeli Köyün’de 25 Mayıs 1963   Doğdumlu  Evli 2 Çocuk Babası. 1978 Yılında İstanbul’un  Bir Çok İlçelerinde  HALK KOOP.Kuruluşlarında Yer Aldım Ümraniye HALK KOOP. Sorumluluğunu Üstlendim  12 EYLÜL 1980 Tarihinden Sonra HALK KOOP.’Ların kapatılmasından sonra çeşitli kuruluşlarda çalıştım ve halen  Ümraniye İlçesinde Mali Müşavirlik Mesleğini Yapmaktayım  BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GURUBU Kurucu Üyeliği Yürütme Kurulu Üyeliği BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GURUBU DERNEK KURUCUSU VE HALEN DERNEK DENETİM KURULU BAŞKAN LIĞI Görevini Yapmaktayım.     

Hayri Has, Başkan Danışmanı
Hayri Has, Başkan Danışmanı

Ömer Çakır Özen, Başkan Danışmanı
Ömer Çakır Özen, Başkan Danışmanı

Habip Kullukçu,Başkan Danışmanı
Habip Kullukçu,Başkan Danışmanı

Doğum Yılı ve Yeri: 1957 Trabzon Sürmene doğumludur.
Öğrenimi Lise eğitimini İstanbul'da tamamlamış olup,  AÜAÖF İşletme bölümü mezunudur.
Çalışma Hayatı: 1992 yılından beri Bakırköy'de meslek faaliyetini bağımsız olarak sürdürmektedir. 2004-2006 yılları arasında Bakırköy ilçesi oda temsilcisi yardımcılığı, 2006 -2007-2008-2009-2010 döneminde İstanbul SMMM Odası Denetleme Kurulu üyeliği, 2010-2013 dönemi MMMB Bakırköy Şubesi Yönetim kurulu üyeliği,  2011-2016 yılları arasında Bakırköy ilçesi İstanbul  Mali Müşavirler odası Temsilciliğini görevlerini yapmıştır

Erdinç Tamtürk
Erdinç Tamtürk

19 Nisan 1969 tarihinde Bakırköy’de doğdu. Memleketi, Trabzon/ Vakfıkebir’dir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Vefa ile başlayan lise hayatı sonrası Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları mezunudur. 1979 yılında aile mesleği olan muhasebe mesleği ile ilgilenmeye başladı. 1998 yılında kendi adına İstanbul ili Güngören İlçesinde Mali Müşavirlik büro faaliyeti göstermektedir. Muhasebe mesleğine katkı sağlamak gayesiyle geçen bu süre içerisinde İstanbul Mali Müşavirler Odası İlçe Temsilciliklerinde çalışmalar, TÜRMOB Delegelikleri yanı sıra bir dönem Avrupa Birliği Uyum Proje komitesinde, bir dönem Denetleme Kurulu Komitesinde görev yaptı. 2010 yılından beri Adalet Komisyonunda çoğunlukla Uzm. Emekli Sayıştay Denetçileri ile birlikte özellikle Ağır Ceza Mahkemeleri Bilirkişilik ve ayrıca Konkordato Komiserliği yapmakta. 2015 yılında BMMG’nin kurucu üyeliği ünvanı ile Stratejik Kurul, Esenler İlçe Koordinatörü olarak faaliyet göstermişti

Taylan Şahin,Başkan Danışmanı
Taylan Şahin,Başkan Danışmanı

1979 İstanbul doğumludur.  Bakırköy Lisesi Mezunudur.  Marmara Üniversitesi İİBF Maliye bölümü lisans, Mali İktisat ve Mali Hukuk bölümleri Yüksek Lisans Mezunudur. York American Üniversitesi İşletme Doktora bölümünü bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi Mali Hukuk ABD Doktora eğitimine devam etmektedir.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir.  Yabancı sermayeli firmalarda ve uluslararası denetim firmalarında vergi ve denetim uzmanı olarak görevi, Halka açık şirketlerde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. İstanbul Bilim Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak denetim dersleri vermiştir. Mesleki dergi ve yayınlarda vergi mevzuatına ilişkin yayımlanan makaleleri vardır. 2011 yılından bu yana İstanbul Adalet Komisyonu başkanlığında ceza ve hukuk mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır.  Dkr Denetim&Danışmanlık grubunda kurucu ortak olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Mehmet Selamet,Başkan Danışmanı
Mehmet Selamet,Başkan Danışmanı

Ayhan Olgun Başkan Danışmanı
Ayhan Olgun Başkan Danışmanı

Şenol Kokal,Başkan,Danışmanı
Şenol Kokal,Başkan,Danışmanı

İmam Aydın
İmam Aydın

zeki Özkan
zeki Özkan

Cemal Demirhan
Cemal Demirhan

Canip Aslan
Canip Aslan

1955 Çorum dogumludur. Haydarpasa Lisesi mezunudur.Eskisehir Iktisadi Ve Ticari Ilimler Akademisi mezunudur.1979 yılından bu yana Üsküdar ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. 2005-2007 yılları arasında MMMBD Üsküdar Subesi Baskanlıgı yapmıstır. Halen TÜRMOB delegesi ve Bilirkisi, KGK Denetçi belgesine sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ebru Musullu Gerçek
Ebru Musullu Gerçek

1974 İstanbul doğumludur.İstanbul Teknik Üniversitesi İş Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.1998-2005 yıllarında özel sektörde yöneticilik ve  Muhasebe-Finans Uzmanlığı yapmıştır.2005 yılından bu yana Güngören ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir.2006-2013 yılları arasında İSMMMO Güngören İlçe Temsilci Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.2008-2010 yıllarında İSMMMO Mesleki Kalite Standartları Komite üyeliği ve 2010-2013 yılları arasındaİSMMMO Bağımsız Denetim Komite Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.KGK Bağımsız Denetim belge sahibidir.Ceza ve hukuk davalarında Mali konularda Bilirkişilik yapmaktadır.                                     

Evli ve iki çocuk annesidir.   

Yavuz  İlkay
Yavuz İlkay

Evli ve 1 çocuk babasıdır. 1976 yılı İstanbul doğumludur. Halkalı Ticaret Meslek Lisesi mezunudur.Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve vergi uygulamaları bölümüne devam etmektedir. 2002 yılından itibaren Avcılar ilçesinde,2012 yılından itibaren Beylikdüzü ilçesinde mesleki faaliyetlerine devam etmektedir. 4 Dönem Avcılar ilçesi temsilci yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Mesleki alanda Mega Yatçılık sektöründe çeşitli eğitimler vermiştir.

 

Mehmet Ali Vergili

Oğuz Özer