Doğru bildiğini yap...

Dernek Başkanı

Turgay Kanarya
Turgay Kanarya

964 yılında İstanbul’da doğdu.
1981 yılında Vefa Lisesi’ni bitirdikten sonra Fatih ilçesinde Mehmet Daşgın
Muhasebe Bürosunda çalışmaya başladı. Bu süreçte Anadolu Üniversitesi İktisat
Fakültesini bitirdi.
Askerlik görevini tamamladıktan sonra 1997 Ekim ayında Serbest Muhasebeci
olarak İSMMMO odasına kaydoldu.
Halen yürütmekte olduğu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Bürosunu önce
1997 yılında Serbest Muhasebecilik Bürosu olarak kurdu.
1999 tarihinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik sınavını kazandıktan sonra
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Bürosuna dönüştürdü.
2000 yılında “Elektronik Ticaret Vergilendirme” konusunda hazırladığı proje ile
yüksek lisansını tamamladı.
1998-2000 yılları arasında İSMMMO Muhasebe Etik Komite Başkanlığı,
2001-2008 yılları arasında Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneğİ, Fatih
Şube Başkanlığı
2008-2015 İSMMMO Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
2015 yılında Bağımsız Denetçi Lisansını aldı.
2003 yılından bu yana bilirkişi olarak görev yapan Turgay Kanarya 2018 yılından
bu yana Uzlaştırmacı Lisansına sahiptir.
Vergi muhasebe ve sosyal güvenlik alanlarında çeşitli araştırma ve incelemeleri
vardır.
2015 yılından bu yana İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesidir.
İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa İşletme Yönetimi Bölümünde Öğretim Görevlisi
olarak ders vermektedir.
Evli ve iki çocuk babasıdır.


Dernek Başkan Yard.

Burhan Eray
Burhan Eray

1973 Elazıg dogumludur. Anadolu Üniversitesi Iktisat Fakültesi mezunudur. 1999 yılından bu yana Güngören ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. TÜRMOB Bilirkisilik Sertifikası ve TPE Marka Vekilligi belgesine sahiptir. ISMMMO Güngören Oda Temsilciligi görevinde bulunmustur. 2010-2013 yılları arasında ISMMMO Mesleki Gelismeleri Izleme Kurulu üyesi olarak görev yapmıs ve 2013-2015 Ekim tarihleri arasında bu Kurulun Baskanlıgını yapmıstır. Görev yaptıgı süreler içerisinde; Haksız rekabet yazılım projesinde, beyanname takip programının yazılımında, E-Imza ve KEP hizmet saglayıcılarıyla ortak proje çalısmalarında ve Entellektüel Sermaye Proje egitimlerinde görev almıstır. Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumundan Bagımsız Denetçi belgesi almıstır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Dernek Sekreteri

Erol Demirtaş
Erol Demirtaş

Erol Demirtaş, 1969 İstanbul doğumludur. A.Ü. İşletme Fakültesi mezunudur. 1990 yılından itibaren Üsküdar ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir. İki dönem İSMMMO Üsküdar ilçe temsilcilği görevinde bulunmuştur. Türmob’unkuluşundanitaberen delegesidir.2005-2007 yıllarında MMMBDBaşkan Yardımcılığı ve saymanlığı görevlerinde bulunmuştur. Çeşitli dershanelerde, Muhasebe, Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi konularında eğitmenlik yapmıştır. Bağımsız Mali Müşavirler Grubu kurucu üyesidir. BMMG Yürütme Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Halen Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Derneği’nin Sekreterliğini yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.


Dernek Saymanı

Murat Baş
Murat Baş

30.12.1965 – İSTANBUL doğumludur. Silivri Lisesi’nden mezun oldu.İstanbul Üniversitesi 2 yıllık İşletme Bölümünü bitirdi.(Ön Lisans)Daha sonra Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünden mezun oldu.(Lisans)İstanbul Üniversitesinde Kamu Gözetimi,Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’nun gözetiminde ve Lisansüstü seviyede gerçekleştirilen Meslek Mensupları Geçiş Dönemi Eğitimi sonucu Bağımsız Denetçi oldu. 1985 yılından bu yana mesleğini icra etmektedir.1990 yılında askerliğini tamamladıktan sonra özel bir holding firmasında Muhasebe Şefi-Muhasebe Müdürü ve Mali İşler Sorumlusu olarak çalıştı.1999 yılında iş yerinden ayrılarak kendi ofisini kurdu.İSMMMO Denetim Komitelerinde görev aldı.Mali Müşavir Bağımsız Denetçi olarak meslek hayatına devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.İngilizce bilmektedir.


Dernek Yönetim Kurulu Üyesi

Taner Yüceur
Taner Yüceur

1969 Kars dogumludur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi Mezunudur. 2000 yılına kadar özel sektörde Mali Isler Müdürlügü yapmıstır. 2000 yılından bu yana Bagcılar ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. 2000-2007 yılları arasında ISMMMO Bagcılar Oda Temsilci Yardımcılıgı, 2007-2010 ve 2013-2015 yılları arasında ISMMMO Bagcılar Oda Temsilciligi görevinde bulunmustur. KGK Bagımsız Denetçi belgesine sahiptir. Aynı zamanda çesitli sivil toplum kurumlarında yöneticilik yapmıstır. Halen İSMMMO Disiplin Kurulu Üyesidir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.


Dernek Denetim Kurulu

Bayram İğdeli
Bayram İğdeli

Sivas İli Kangal İlçesi İğdeli Köyün’de 25 Mayıs 1963   Doğdumlu  Evli 2 Çocuk Babası. 1978 Yılında İstanbul’un  Bir Çok İlçelerinde  HALK KOOP.Kuruluşlarında Yer Aldım Ümraniye HALK KOOP. Sorumluluğunu Üstlendim  12 EYLÜL 1980 Tarihinden Sonra HALK KOOP.’Ların kapatılmasından sonra çeşitli kuruluşlarda çalıştım ve halen  Ümraniye İlçesinde Mali Müşavirlik Mesleğini Yapmaktayım  BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GURUBU Kurucu Üyeliği Yürütme Kurulu Üyeliği BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GURUBU DERNEK KURUCUSU VE HALEN DERNEK DENETİM KURULU BAŞKAN LIĞI Görevini Yapmaktayım.     

Mehmet Cengiz Ataç Üye
Mehmet Cengiz Ataç Üye

MEHMET CENGİZ ATAÇ; 1972 İstanbul doğumludur.İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.2013 yılında Yüksek lisansını tamamlamıştır. 1999 Tarihinden bu yana Fatih ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir.2001-2011 yılları arasında MMMB Fatih ilçesi yönetim kurulu üyeliği ile başkan yardımcılığı;2004-2008 yıllarında Fatih ilçesi ilçe tamsilci yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız denetçi belgesine sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Alpaslan Şahin Üye
Alpaslan Şahin Üye

1969 İstanbul doğumludur. A.Ü.İktisat Fakültesi mezunudur.1993 Tarihinden bu yana Fatih ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir.2015-2017 yılları arasında MMMB Fatih ilçesi yönetim kurulu üyeliği ile Sayman, 2003-2016 yıllarında Fatih ilçesi ilçe tamsilci yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız denetçi belgesine sahiptir. İki çocuk babasıdır.

Mehmet Altınordu
Mehmet Altınordu

1992 Yılında İstanbul Fatih ilçesinde kurduğu Serbest muhasebeci Mali Müşavirlik Bürosunda Mesleki faaliyetine halen devam etmektedir.

Turmob delegeliği yapmış olup halen menkul değerler ve muhasebe finans alanlarında bilirkişidir.

Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği

Dünya Çevre Bilinci Derneği üyesidir.

İSMMMO Fatih İlçe Temsilciliği ve

Mali Müşavirler Birliği Derneği FATİH Şubesinde

2009-2011 Dönemi Yönetim Kurulu Sekreterliği

2011-2013 Dönemi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı

2013-2015 Dönemi Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği

2015-2018 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış olup ve halen Yönetim  Kurulu Başkanındır.

2014 Yılında Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumundan Bağımsız Denetçi Belgesi almıştır.