Doğru bildiğini yap...

Ataşehir

Rıza Çetinkaya
Rıza Çetinkaya

1982 istanbul doğumludur,1998 yili Kadıköy ticaret meslek lisesi ,2001 yılı Alaplı meslek yuksekokul mezunudur. 2002 yılından itibaren muhasebe mesleğini yapmaktadır. Evli olup iki çocuğu bulunmaktadır.


Avcılar

Şenol Yılmaz
Şenol Yılmaz

1966 İstanbul doğumluyum. 1999 yılında SMMM ruhsatı aldım ve o tarihten itibaren serbest çalışıyorum. Pertevniyal Lisesi ve Anadolu Üniversitesi (İktisat Fakültesi) mezunuyum.Evli üç çocuk babasıyım.

Mail: [email protected]


Bağcılar

Nihat Şafak
Nihat Şafak

 

1972 Iğdır doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Mesleğe 1988 yılında başlamış olup, 1993 yılından beri Bağcılar ilçesinde mesleği icra etmekteyim. 2007-2010 , 2010-2013 ve 2013-2015 yılları arasında İSMMMO Bağcılar Oda Temsilciliği Yardımcılığını görevlerinde bulundum. Evli ve üç çocuk babasıyım..


Bahçelievler

Murat Yıldırım
Murat Yıldırım

12.05.1976 Karabük doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul da tamamladıktan sonra 2002 Yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuş ve Lisans eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra çeşitli Özel Sektör Şirketlerinin Muhasebe departmanlarında çalışarak, 2008 yılında Mali Müşavirlik Ruhsatını almıştır. 2009 Yılından bu tarafa da çok sayıda üst düzey global şirketlere mali danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda da İstanbul Bahçelievler ilçesinde  mesleki faaliyetini sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Bakırköy

Ali Ersin Erşan
Ali Ersin Erşan

 

1978 İstanbul doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum 2006 yılından itibaren Bakırköy ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyette bulunmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım


Başakşehir

Nejdet Alavi
Nejdet Alavi

1986 yılı Bingöl  doğumluyum.
Anadolu Üniversitesi İşletme 
Fakültesi mezunuyum.
2008 yılında Küçükçekmece Ticaret Meslek Lisesinde Sözleşmeli Eğitmenlik yaptım.
2011 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatımı alıp büromu kurdum.
2011-2019 İSMMMO Başakşehir Temsilci Yardımcılığı görevlerinde bulundum.
2016 yılında İSMMMO Stajyer İletişim Komitesi üyeliği yaptım.
Evli ve iki çocuk babasıyım.


Bayrampaşa

Lütfiye Kaya
Lütfiye Kaya

1976 Istanbul dogumludur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi Muhasebe Finansman Bölümü mezunudur. 1992-2006 Yılları arası özel sektörde yöneticilik yapmıstır. 2007 Yılından bu yana Bayrampasa ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. 2015 yılında Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumundan Bagımsız Denetçi belgesi almıstır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Mail:[email protected]


Beşiktaş

Filiz Şahin
Filiz Şahin

1975 Tokat dogumludur. Istanbul Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uygulama ve Anadolu Üniversitesi Iktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. Kadir Has Üniversitesi Finans Bankacılık bölümünden yüksek lisans mezunudur. 1992 yılından bu yana özel sektörde üst düzey yöneticilik yapmaktadır. Kamu Gözetim Kurumu Denetçi belgesine ve SPK Ileri Düzey ve Türev Araçlar Lisans Belgelerini sahiptir. Bazı özel kurumlarda Genel Muhasebe, Mali Analiz ve Menkul Kıymetlerle ilgili egitimler vermistir.

Mail:[email protected]


Beykoz

Süleyman İnce
Süleyman İnce

1984 Yılında Artvin Doğumluyum. Adnan Menderes Üniversitesi İşletme fakültesini bitirdim. Serbest  2005 Yılında Muhasebe Yardımcı Elemanı olarak başlamış olduğum muhasebe meslek hayatına birçok farklı sektörde bu mesleğe hizmet edip son olarak İstanbul’ un Beykoz ilçesinde Özel sektörde Finans Muhasebe Müdürü mesleğin icrasına devam etmektetim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Mail:[email protected]


Beylikdüzü

Eda Baş
Eda Baş

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMM) Eda Baş 1983 yılında İstanbul ‘da doğdum.

Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversite’sinde, Yüksek lisans eğitimini ise İşletmecilik unvanıyla İstanbul Gelişim Üniversite’sinde tamamladım

Değişik sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde danışmanlık yapmış olup  100’den fazla şirkete finansal mali alanlarda çalışmalarda bulundum.

2020 yılında Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği

(TÜRMOB) üyesi oldum.

Şuan aktif olarak İstanbul Beylikdüzü ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermekteyim.

Evli ve 3 çocuk annesiyim


Beyoğlu

Düzgün Er
Düzgün Er

1974 İstanbul doğumluyum. Lise Öğrenimimi Kabataş Ticaret Lisesi ,Yüksek Öğretimimi Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamaladım.
2000 yılından bu yana Beyoğlu İlçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktayım.Evli ve iki çocuk babasıyım.

Mail:[email protected]


Büyükçekmece

Oktay Emir
Oktay Emir

1980 İstanbul doğumlu, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunudur. Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitütüsü Muhasebe ve Denetim Alanında yüksek Lisans,2017 Yılından itibaren Büyükçekmece ilçesinde Mali Müşavir olarak görevine devam etmektedir Evli iki çocuk babasıdır


Çatalca

Neşe Aytaç
Neşe Aytaç

1985 yılı İstanbul doğumluyum.Lise eğitimini İto Çatalca Çok Programlı Lisesinde Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamlafım.2014 yılından bu yana Çatalca ilçesinde SMMM olarak çalışmaktayım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

Mail:[email protected]


Çekmeköy

Özcan KALE
Özcan KALE

1977 Izmit dogumludur. Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesinde egitime devam etmektedir. 2006-2015 yılları arasında Kadıköy Ilçesinde, 2016 yılından bu yana Çekmeköy ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müsavir olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Mail:[email protected]


Eminönü

Hakan Akagündüz
Hakan Akagündüz

1977 yılında Çanakkale ilinin yenice ilçesinde doğdu. Yenice Yeşilyurt İlköğretim Okulu, 1994 Balıkesir Lisesini bitirdi İstanbul üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünü kazandı ve aynı zamanda bu bölümde 4 yıl futbol oynadı 2001 yılından İstanbul üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu bir çok yerde mesleki çalışmalar yaparak 2006 yılından bu yana İstanbul fatih ilçesinde kendi ofisinde hizmet vermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır


Esenler

Tevfik Yazan
Tevfik Yazan

1974 yılında İstanbul Fatih'te doğdu.

1991 yılında Fatih Ticaret Lisesini bitirdikten sonra muhasebe bürosunda çalışmaya başladı.

Bu süreçte Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinin 4 yıllık lisans bölümünü bitirdi.

Kasım/2005 yılında SM ünvanı almaya hak kazandı ve Ocak/2006 yılında kendi ofisini açarak meslek hayatına SERBEST MUHASEBECİ olarak devam etti.

Kasım/2010 yılında girdiği sınavları başarı ile tamamlamış SMMM ünvanı almaya hak kazanarak meslek hayatına SERBEST MUHASEBECİ olarak devam etti ve halen Esenler bölgesinde mesleki faaliyetine devam etmektedir.

04/2015 döneminde ANKARA ÜNİVERSİTESİ ve MARMARA ÜNİVERSİTESİNİN ortaklaşa düzenlemiş olduğu Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu'nun lisansüstü seviyede gerçekleştirmiş olduğu eğitim programlarını ve sınavlarını başarı ile tamamlayarak KGK-BAĞIMSIZ DENETÇİ ünvanını almıştır.

2017 yılından bugüne  kadar BİLİRKİŞİLİK te yapmakta olan TEVFİK YAZAN
Evli ve iki çocuk babasıdır.


Esenyurt

Ömer Faruk Çiftçi
Ömer Faruk Çiftçi

ÖMER FARUK ÇİFTÇİ

1980 ŞANLIURFA DOĞUMLU 1999-2001 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE 2002-2004 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MEZUNU 2011 YILINDA MALİ MÜŞAVİR RUHSATINI ALDI OFİS AÇARAK BAĞIMSIZ OLARAK SMMM MESLEĞİNİ İCRA ETMEYE BAŞLADI 2016 YILINDA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ YARDIMCILIĞI UNVANINI ALDI HALEN ESENYURT ‘TA FAALİYET GÖSTERMEKTE OLUP, EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIDIR.


Eyüp

Nihat Sırmalı
Nihat Sırmalı

1978 tarihinde İstanbul eyüp ilçesinde doğdum. İlk okulumu Mehmet akif Ersoy okulunda orta öğretimimi Alibeyköy lisesinde lise yi de Fatih Ticaret Meslek lisesinde okudum. Anadolu üniversitesi fakültesi işletme bölümü okudum.Alibeyköy ileçsinde Meseleğime feavm etmekteyim.   

Mail:eyup@@bmmgd.org.tr


Fatih

Mustafa Taşpulat
Mustafa Taşpulat

Mustafa Taşpulat- Mali Müşavir

1962  Malatya Arapgir doğumlu. Pertevniyal Lisesi’nden sonra , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi . Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

1992 -1996 İSMMMO Ücret tespit komisyonu üyeliği,  2002- 2004 İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Mesleki Etik Kuralları Komitesi Başkanlığı, 2006-2010 Mesleki Denetim Komisyonu Başkan Yardımcılığı,       2009 - 2011 MMMBD Genel Başk. Yardımcılığı , 2011-2013  Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Genel Başkan Vekilliği, 2013 - 2015 Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Fatih Şubesi  Başkan Vekilliği, 2013-2015 İSMMMO Danışma Meclisi Başkan Yardımcılığı , Pertevniyal Lisesi Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi olup , Muhasebe Uzmanları Derneği üyesidir. İstanbul Fatih’te Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyetine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mail: [email protected]


Gaziosmanpaşa

Hayati Akbay
Hayati Akbay


Güngören

Turulhan Çalçap
Turulhan Çalçap

1981 Iğdır Doğumluyum Evli Ve 2 Çocuk Babasıyım. Güngören Ticaret Meslek Lisesini Bitirdim. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunuyum. 2010 Yılından Buyana Güngören'de Serbes Muhasebeci Mali Müşavir Olarak Faaliyet Göstermekteyim


Kadıköy

Zinnet Özge Öztel
Zinnet Özge Öztel

Trabzon, Of ilçesinde doğdum. 

Lise eğitimini İstanbul Kadıköy Kız Lisesi’nde, Lisans eğitimini ise Doğu Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. 

Yüksek lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi, Muhasebe ve Denetim bölümünde 2016 yılında “Bağımsız Denetimin İç denetimden Yararlanması” adlı tez çalışmam ile tamamladım. 

12 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra, 2014 yılından itibaren Kadıköy İlçesinde Mali Müşavir olarak mesleki faaliyetimi sürdürmekteyim 


Kağıthane

Tülay Gülaçtı
Tülay Gülaçtı

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olmuş ve aynı yıl bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir firmada mali işler departmanında uzman olarak göreve başlamıştır .İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına kayıtlı olup ,2001-2008 yılları arası çok uluslu Almanya merkezli bir şirketin Türkiye şubesinde mali müşavir olarak mali işler müdürlüğü görevini yürütmüştür.  2009 yılından bu yana bağımsız mali müşavir olarak sağlık,eğitim,gayrimenkul değerleme ve danışmanlık,mühendislik ,dış ticaret ,plastik hammadde,taşımacılık,imalat ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren bir çok firmanın  mali müşavirliğini yapmaktadır.

Özellikle yatırım danışmanlığı ve personel yönetimi konularında uzmanlaşmış olup danışmanlığını yaptığı firmalara  finansal analiz,yatırım teşvik süreci ,kosgeb destekleri konularında destek ve yön vermektedir.

Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçisidir.İyi derece de İngilizce ve Almanca bilmekte olup evli ve üç çocuk annesidir.


Kartal

Zeki Arslan
Zeki Arslan


Küçükçekmece

Vedat  Aydın
Vedat Aydın


01.01.1971 Iğdır doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini Iğdır da tamamladıktan sonra İstanbul’a gelerek çeşitli kurumsal sektörlerde mesleği icra ederken 2012 Yılında Anadolu Üniversitesi / İşletme Fakültesi Bölümünden mezun olmuş olup ve 2015 Yılında Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi Muhasebe Denetim Bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra çeşitli Özel Sektör Şirketlerinin Muhasebe departmanlarında çalışarak, 2016 yılında Mali Müşavirlik Ruhsatını almıştır. Çok sayıda üst düzey global şirketlere mali danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda da İstanbul Küçükçekmece ilçesinde mesleki faaliyetini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır


Maltepe

MURAT ÇITA
MURAT ÇITA

Murat Çıta 1984 doğumlu olup, Okan Üniv. Muhasebe Denetim Yüksek Lisans, Anadolu Üniversitesi-İşletme, Kocaeli Üniversitesi-Bilgisayarlı Muhasebe bölümü mazunudur.2010 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır


Sancaktepe

Şengül  Çakar
Şengül Çakar

1990 Ağrı doğumludur.

Sakarya Üniversitesi Muhasebe Bölümü 2009 Yılı Önlisans mezunudur.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 2013 Yılı İşletme bölümü mezunudur.

2015 Yılında Işık Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Denetim Anabilim Dalı Muhasebe ve Denetim Tezsiz Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

2017 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatını almıştır.

2009-2019 Yılları arasında özel sektörde yöneticilik yapmıştır.

2020 Yılından bu yana Sancaktepe ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir.


Sarıyer

Onur Öztürk
Onur Öztürk

22.07.1983 tarihinde İstanbul da doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi ataköy de yaptım.2002 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesi işletme bölümünü kazandım 2006 yılında mezun oldum. 2013'te serbest muhasebeci mali müşavir ruhsatmı aldım. 2007 ile 2015 yılları arasında muhasebe bürosunda ve şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak görev yaptım .2015 yılı Temmuz ayında itibaren çalışmakta olduğumözel bir şirkette muhasebe müdürü olarak görev yapıyorum. 

Mail: [email protected]


Silivri

Fatih Zeynal Binici
Fatih Zeynal Binici

1981 Adıyaman doğumludur. 2003 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2005-2010 yılları arasında çeşitli özel sektör firmalarında çalışmıştır. 2010 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. 

 

 


Sultanbeyli

Özkan Doruk
Özkan Doruk

1982 Tokat doğumluyum. Anadolu  Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi Maliye bölümü mezunuyum.1997 yılında mesleğe başlamış olup,  2014 yılından bu yana Sancaktepe ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermekteyim. Daha önce çeşitli 

şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptım. Evli ve üç çocuk babasıyım


Sultangazi

İsmail Fidan
İsmail Fidan

1991-1992 yıllarında Muhasebe mesleğine Ticaret Aksaray’da Stajer olarak başladı

1993-2001 yılları arasında  500 evlerde Mali Müşavirlik Ofisinde Muhasebe yardımcılığı olarak çalıştı

2002-2012 yılları arasında İstoç İkitelli de Mali Müşavirlik ofisinde Muhasebe yardımcılığı olarak çalıştı

2013 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını alarak,kendisine ait Mali Müşavirlik Şirketi olan Emin SMMM  Ltd.Şti’ni kurdu ve halen Sultangazi de iş hayatına devam etmektedir.

Mail:[email protected]


Şişli

Cem Çevreyavuz
Cem Çevreyavuz

 

 


Tuzla

Burak Berhan KISA
Burak Berhan KISA

1989 Kadıköy doğumludur. Lise öğrenimini Kuzeykent Anadolu lisesinde, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü, Yüksek lisans eğitimini Muhasebe ve Denetim Alanında Işık Üniversitesinde tamamlamıştır. 2015 yılından itibaren Tuzla ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Ümraniye

Özkan Öztürk
Özkan Öztürk

1980 Yılında İstanbul’da doğdu,
Aslen Giresunlu olup 1997 yılında Giresun Ticaret Meslek Lisesi’ni bitirdi, 
1998 yılında Muhasebe ofisinde çalışmaya başladı, 
Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. 
2008 Yılında Mali Müşavirlik Ruhsatını aldı. 
Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü bitirdi. 
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde Yüksek Lisans yaptı.
2019-2022 İSMMMO İç denetim Komite Üyeliği,
2022-2025 İSMMMO Etik Komitesi Üyeliği,
2022-2025 TURMOB Bağımsız Üst Birlik Delegeliği,
Türkiye İç Denetim Enstitüsü üyesi,
Türkiye Mali Müşavirler Birliği Derneği Kadıköy Şubesi Denetim üyesi,
Ayrıca birçok STK üyeliği de vardır. 
2011 Yılından itibaren İstanbul Ümraniye İlçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Bürosunda
Müşavirlik ve Denetim faaliyetine halen devam etmektedir. 
evli ve 2 çocuk babasıdır.


Üsküdar

Neslihan Bakırhan Tomar
Neslihan Bakırhan Tomar


Zeytinburnu

Sami Okutan
Sami Okutan

1977 yılında Almanya’da doğdu.İlk ve Orta öğrenimini Adana’da ,yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi SİYASAL Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1999 yılında mezun olarak tamamladı.Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Hukuk Bölümü’n de 2015 yılında mezun oldu.Halen Hisar Bağımsız Denetim ve SMMM Ltd.Şt.’nin ortak ve Genel Müdürü,HD Hisar Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş’DE Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak Mali Müşavirlik,Danışmanlık ve Bağımsız Denetim Lisansı ve Yetki Belgesi,Sermaye Piyasası Kurulu Bağımsız Denetim Lisansı ve TÜRMOB S.M Mali Müşavirlik Ruhsatı’na sahiptir.Beşiktaş JK Genel Kurul Üyesidir.Orta derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.Evli ve 2 Çocuk babasıdır.