Doğru bildiğini yap...

Arnavutköy

Mustafa Çakır
Mustafa Çakır

1979 Çayeli doğumluyum. 1996 Yılında Fatih Ticaret Meslek Lisesinden mezun oldum. 1996 -2000 yılları arasında SMMM ofislerinde muhasebe meslek elemanı olarak çalıştım. 2002 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinden mezun olup 2004 Yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamladım. 2015 Yılına kadar Beyazıt ve Bayrampaşa ilçelerinde SMMM yanında muhasebe meslek elemanı olarak çalıştım. 2016 yılından itibaren Arnavutköy ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermekteyim. Evli ve bir çocuk babasıyım

Mail: arnavutkoy@bmmgd.org.tr


Ataşehir

İbrahim Kuzucuoğlu
İbrahim Kuzucuoğlu


Avcılar

Şenol Yılmaz
Şenol Yılmaz

1966 İstanbul doğumluyum. 1999 yılında SMMM ruhsatı aldım ve o tarihten itibaren serbest çalışıyorum. Pertevniyal Lisesi ve Anadolu Üniversitesi (İktisat Fakültesi) mezunuyum.Evli üç çocuk babasıyım.

Mail: avcilar@bmmgd.org.tr


Bağcılar

Mürsel Karabal
Mürsel Karabal

22 05 1972 suşehri / sivas doğumluyum suşehri Ticaret lisesi mezunuyum Eskişehir Anadolu Açık öğretim lisans mezunuyum 2000 tarininden itibaren Bağımsız büro olarak mesleğimi icra ediyorum evliyim 1 çocuk babasıyım

Mail:bagcilar@bmmgd.org.tr


Bahçelievler

Serap KUTLU
Serap KUTLU

1979 Sivas dogumludur. Divrigi Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi Muhasebe Finasman Bölümüne devam etmektedir. 1998-2004 Yılları arası özel sektörde Muhasebe Finansman Müdürlügü yapmıstır. 2005 Yılından bu yana Bahçelievler ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.
 

Mail:b.evler@bmmgd.org.tr


Bakırköy

Nurcan Uğur
Nurcan Uğur

1965 İstanbul doğumludur.Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur.Yüksek Lisansını İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde tamamlamıştır.
2015 yılına kadar özel sektörde Muhasebe Müdürlüğü yapmıştır.2016 yılında SMMM Ruhsatını almıştır.2018 yılından bu yana Bakırköy İlçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir.
Evli ve 2 çoçuk annesidir.


Başakşehir

İsmail Özen
İsmail Özen

1978 İstanbul doğumludur. Lise Öğrenimini Halkalı Ticaret Meslek Lisesi, Yüksek Öğretimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı.
 2010 yılından itibaren,  Başakşehir İlçesinde SMMM unvanı ile bağımsız olarak mesleğini icra etmektedir.

Evli ve üç çocuk babasıdır.


Bayrampaşa

Lütfiye Kaya
Lütfiye Kaya

1976 Istanbul dogumludur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi Muhasebe Finansman Bölümü mezunudur. 1992-2006 Yılları arası özel sektörde yöneticilik yapmıstır. 2007 Yılından bu yana Bayrampasa ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. 2015 yılında Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumundan Bagımsız Denetçi belgesi almıstır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Mail:bayrampasa@bmmgd.org.tr


Beşiktaş

Filiz Şahin
Filiz Şahin

1975 Tokat dogumludur. Istanbul Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uygulama ve Anadolu Üniversitesi Iktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. Kadir Has Üniversitesi Finans Bankacılık bölümünden yüksek lisans mezunudur. 1992 yılından bu yana özel sektörde üst düzey yöneticilik yapmaktadır. Kamu Gözetim Kurumu Denetçi belgesine ve SPK Ileri Düzey ve Türev Araçlar Lisans Belgelerini sahiptir. Bazı özel kurumlarda Genel Muhasebe, Mali Analiz ve Menkul Kıymetlerle ilgili egitimler vermistir.

Mail:besiktas@bmmgd.org.tr


Beykoz

Süleyman İnce
Süleyman İnce

1984 Yılında Artvin Doğumluyum. Adnan Menderes Üniversitesi İşletme fakültesini bitirdim. Serbest  2005 Yılında Muhasebe Yardımcı Elemanı olarak başlamış olduğum muhasebe meslek hayatına birçok farklı sektörde bu mesleğe hizmet edip son olarak İstanbul’ un Beykoz ilçesinde Özel sektörde Finans Muhasebe Müdürü mesleğin icrasına devam etmektetim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Mail:beykoz@bmmgd.org.tr


Beylikdüzü

Hacer Doğanay
Hacer Doğanay

1983 İstanbul Doğumluyum. 2004’de Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe mezunu ve 2007’de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldum. 2004 ’den bu yana özel sektörde  çalıştım. 2012'de kendi ofisimi açtım.


Beyoğlu

Düzgün Er
Düzgün Er

1974 İstanbul doğumluyum. Lise Öğrenimimi Kabataş Ticaret Lisesi ,Yüksek Öğretimimi Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamaladım.
2000 yılından bu yana Beyoğlu İlçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktayım.Evli ve iki çocuk babasıyım.

Mail:beyoglu@bmmgd.org.tr


Büyükçekmece

Çiğdem Temuçin
Çiğdem Temuçin


Çatalca

Neşe Aytaç
Neşe Aytaç

1985 yılı İstanbul doğumluyum.Lise eğitimini İto Çatalca Çok Programlı Lisesinde Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamlafım.2014 yılından bu yana Çatalca ilçesinde SMMM olarak çalışmaktayım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

Mail:catalca@bmmgd.org.tr


Çekmeköy

Özcan KALE
Özcan KALE

1977 Izmit dogumludur. Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesinde egitime devam etmektedir. 2006-2015 yılları arasında Kadıköy Ilçesinde, 2016 yılından bu yana Çekmeköy ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müsavir olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Mail:cekmekoy@bmmgd.org.tr


Eminönü

Ali Ümran Demirer
Ali Ümran Demirer

 

Mail:eminonu@bmmgd.org.tr


Esenler

İlknur Önem
İlknur Önem

1968 İstanbul doğumluyum. Pertevniyal Lisesi mezunuyum. İ.Ü. Fen Fakültesi Fizik Bölümünde ve A.Ü.İşletme Fakültesinde okudum. Özel bir şirkette 7 yıl çalıştım. SHÇEK hizmet veren Kız Çocuklarını Koruma Derneğinde Yönetim Kurulu Üyesiyim. 3 dönemdir gönüllü olarak çalışıyorum. 10 yıldır Mali Müşavirlik yapıyorum. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

Mail:esenler@bmmgd.org.tr


Esenyurt

Cemalettin Yolcu
Cemalettin Yolcu

1965 Kars dogumludur. Bandırma Ticaret Lisesi mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi, Buca Meslek Yüksekokulu ve Marmara Üniversitesi, Isletme Fakültesi mezunudur. 2001 yılına kadar özel sektörde yöneticilik yapmıstır. 2001 yılından bu yana Esenyurt ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. KGK Denetçi belgesine sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Eyüp

Nihat Sırmalı
Nihat Sırmalı

1978 tarihinde İstanbul eyüp ilçesinde doğdum. İlk okulumu Mehmet akif Ersoy okulunda orta öğretimimi Alibeyköy lisesinde lise yi de Fatih Ticaret Meslek lisesinde okudum. Anadolu üniversitesi fakültesi işletme bölümü okudum.Alibeyköy ileçsinde Meseleğime feavm etmekteyim.   

Mail:eyup@@bmmgd.org.tr


Fatih

Mustafa Taşpulat
Mustafa Taşpulat

Mustafa Taşpulat- Mali Müşavir

1962  Malatya Arapgir doğumlu. Pertevniyal Lisesi’nden sonra , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi . Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

1992 -1996 İSMMMO Ücret tespit komisyonu üyeliği,  2002- 2004 İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Mesleki Etik Kuralları Komitesi Başkanlığı, 2006-2010 Mesleki Denetim Komisyonu Başkan Yardımcılığı,       2009 - 2011 MMMBD Genel Başk. Yardımcılığı , 2011-2013  Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Genel Başkan Vekilliği, 2013 - 2015 Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Fatih Şubesi  Başkan Vekilliği, 2013-2015 İSMMMO Danışma Meclisi Başkan Yardımcılığı , Pertevniyal Lisesi Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi olup , Muhasebe Uzmanları Derneği üyesidir. İstanbul Fatih’te Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyetine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mail: fatih@bmmgd.org.tr


Gaziosmanpaşa

Çiğdem Balatacı
Çiğdem Balatacı


Güngören

Turulhan Çalçap
Turulhan Çalçap

1981 Iğdır Doğumluyum Evli Ve 2 Çocuk Babasıyım. Güngören Ticaret Meslek Lisesini Bitirdim. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunuyum. 2010 Yılından Buyana Güngören'de Serbes Muhasebeci Mali Müşavir Olarak Faaliyet Göstermekteyim

Mail:gungoren@bmmgd.org.tr


Kadıköy

Zinnet Özge Özter
Zinnet Özge Özter

Trabzon , Of doğumludur. İstanbul Kadıköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Ekonomi Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi, muhasebe ve denetim bölümünde tamamlayıp, “ Bağımsız Denetimin İç Denetimden Yararlanması “ adlı tez çalışması bulunmaktadır. Halen Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisidir. 12 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra, 01 Eylül 2014 yılından itibaren Kadıköy İlçesinde Mali Müşavir olarak mesleki faaliyetini sürdürmektedir. 4 Mart 2016 tarihinde Bağımsız Mali Müşavirler Grubuna katılmış olup mesleğimizin makus talihini yendiği günleri görene kadar meslek için mücadeleye devam edecektir.

Mail:kadikoy@bmmgd.org.tr


Kağıthane

Suat Dinç
Suat Dinç


Kartal

İmam Aydın
İmam Aydın


Küçükçekmece

Özgür Özkeseciler
Özgür Özkeseciler


Maltepe

Hıdır Daştan
Hıdır Daştan


Pendik

Murat Özışık
Murat Özışık

1979 Sakarya Doğumludur. Dumlupınar Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur.

2004-2010 Yılları Arası Özel Sektörde Muhasebe Müdürlüğü yaptıktan sonra 2010 yılından itibaren PENDİK İlçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir.

Evli ve Bir Çocok Babasıdır.

Mail:pendik@bmmgd.org.tr


Sancaktepe

Fuat Öztürkler
Fuat Öztürkler

1977 Kars doğumluğum. Ümraniye Ticaret Lisesi mezunuyum. 2008 yılından 2011 yılına kadar serbest olarak  Ümraniye bölgesinde çalıştım. Bağımsız Mali Müşavirler Grubunun kuruluşundan itibaren Sancaktepe temsilciğini yapmaktayım. Biri kız ikisi erkek üç çocuk babasıyım.

Mail:sancaktepe@bmmgd.org.tr


Sarıyer

Onur Öztürk
Onur Öztürk

22.07.1983 tarihinde İstanbul da doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi ataköy de yaptım.2002 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesi işletme bölümünü kazandım 2006 yılında mezun oldum. 2013'te serbest muhasebeci mali müşavir ruhsatmı aldım. 2007 ile 2015 yılları arasında muhasebe bürosunda ve şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak görev yaptım .2015 yılı Temmuz ayında itibaren çalışmakta olduğumözel bir şirkette muhasebe müdürü olarak görev yapıyorum. 

Mail: sariyer@bmmgd.org.tr


Silivri

Hüseyin Dertop
Hüseyin Dertop

14/11/1958 Denizli İli, Tavas İlçesi doğumluyum.Üniversite Lisans Dönemi: İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi”ni 1976-1977 döneminde birinci tercihim olarak girdim. 1979-1980 Döneminde İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi-Sultanahmet (Ticari Bilimler Fakültesi) bitirdim.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, Bankacılık ve Sigortacılık Ön Lisans Bölümünü,Tarım Ön Lisans Bölümünü, Turizm ve Otel İşletmeciliği Ön Lisans Bölümünü,Adalet(Hukuk) Ön Lisans Bölümünü, diplomalarını aldım.Halen AÖF  Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümünde Eğitim-Öğretim devam etmektedir.

“Gelirin Saptanmasında Uygulanan Yöntemler ve Özellikleri” adlı Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsün Muhasebe Finansman Anabilim Dalında hazırladığım, yayımlanmamış Yüksek Lisan Tezim.

İstanbul Üniversitesi Soysal Bilimler Enstitüsü Muhasebe bölümü Doktoram devam etmekte. (Tez aşamasındayım)

Silivri'de Serbet muhasebeci malimüşavirlik büroculuk faliyetine devam etmekteyim..Evli Bir Çocuk Babasıyım.

Mail.silivri@bmmgd.org.tr


Şişli

Fatih Orki
Fatih Orki

 

 


Sultanbeyli

İbrahim Bulut
İbrahim Bulut


Sultangazi

İsa Çiftçioğlu
İsa Çiftçioğlu

 

Mail:sultangazi@bmmgd.org.tr


Tuzla

Nergiz Duran
Nergiz Duran

1978 Istanbul dogumludur. Anadolu Üniversitesi Iktisat Fakültesi mezunudur. Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Denetim Bölümü proje asamasında egitimine devam etmektedir. 2010 yılına kadar özel sektörde Mali Isler ve Finans Uzmanlıgı görevinde bulunmustur. 2010 yılından bu yana Tuzla ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Mail:tuzla@bmmgd.org.tr


Ümraniye

İsmail Ertürk
İsmail Ertürk

İsmail ERTÜRK 1955 KİLİS MERKEZ Bir kız ve Bir Erkek çocuk Babası Ortaokul Halide edip Adıvar Üsküdar Lise Kadıköy Ticaret Lisesi Kadıköy Lisans: Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Eskişehir Yüksek lisans: İstanbul Aydın Üniversitesi sosyal bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Denetim  1970-1980 Arın Ticaret Muhasebe Çalışanı 1981 -1990 Rağbet Halı Ticaret Muhasebe Sorumlusu 1997-2000 Mehmet Rüştü Çelebi YMM Büro da Mali Müşavirlik Stajı 2003 tarihinden itibaren bağımsız olarak Ümraniye de Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik hizmetini kendi büromda yapmaktayım 2008 – Yılında itibaren İstanbul Asliye Hukuk ve Asliye Ceza Mahkemelerinde bilir kişilik görevini yapmaktayım (Devam ediyor) 14 Temmuz 2014 Tarihinde Bağımsız Denetçi oldum

Mail:umraniye@bmmgd.org.tr


Üsküdar

Lerzan Aslan
Lerzan Aslan

 

Mail:uskudar@bmmgd.org.tr


Zeytinburnu

Cem GÜLER
Cem GÜLER