Doğru bildiğini yap...

Ataşehir

Yıldıray Kurban
Yıldıray Kurban

1982 Kastamonu dogumludur. Cevat Koçak Ticaret Lisesi’nden mezundur. Hacettepe Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi Muhasebe bölümü ve Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesinden mezundur. 2009 yılından bu yana Üsküdar ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. ISMMMO üsküdar ilçe temsilciligi yapmıs ve ISMMMO denetim komitesinde görev almıstır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Avcılar

Şenol Yılmaz
Şenol Yılmaz

1966 İstanbul doğumluyum. 1999 yılında SMMM ruhsatı aldım ve o tarihten itibaren serbest çalışıyorum. Pertevniyal Lisesi ve Anadolu Üniversitesi (İktisat Fakültesi) mezunuyum.Evli üç çocuk babasıyım.

Mail: avcilar@bmmgd.org.tr


Bağcılar

Türker Uçum
Türker Uçum


Bahçelievler

Serap KUTLU
Serap KUTLU

1979 Sivas dogumludur. Divrigi Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi Muhasebe Finasman Bölümüne devam etmektedir. 1998-2004 Yılları arası özel sektörde Muhasebe Finansman Müdürlügü yapmıstır. 2005 Yılından bu yana Bahçelievler ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.
 

Mail:b.evler@bmmgd.org.tr


Bakırköy

Nurcan Uğur
Nurcan Uğur

1965 İstanbul doğumludur.Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur.Yüksek Lisansını İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde tamamlamıştır.
2015 yılına kadar özel sektörde Muhasebe Müdürlüğü yapmıştır.2016 yılında SMMM Ruhsatını almıştır.2018 yılından bu yana Bakırköy İlçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir.
Evli ve 2 çoçuk annesidir.


Başakşehir

Murat Aslan
Murat Aslan

Doğum Tarihi : 01.04.1985

EĞİTİM DURUMU

Lise : Küçükçekmece Ticaret Meslek Lisesi ( 1999-2001 )

Lisans : Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ( 2003-2007 )

2016-2018 : Mesleki Yeterlilik Kurumu (Uluslararası İlişkiler ve Projeler)

2018-2021: Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik

Mesleki Belgeleri

2009: Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisansı

2013: Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatı

2018: Bilirkişilik Temel Eğitimi


Bayrampaşa

Lütfiye Kaya
Lütfiye Kaya

1976 Istanbul dogumludur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi Muhasebe Finansman Bölümü mezunudur. 1992-2006 Yılları arası özel sektörde yöneticilik yapmıstır. 2007 Yılından bu yana Bayrampasa ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. 2015 yılında Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumundan Bagımsız Denetçi belgesi almıstır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Mail:bayrampasa@bmmgd.org.tr


Beşiktaş

Filiz Şahin
Filiz Şahin

1975 Tokat dogumludur. Istanbul Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe Vergi Uygulama ve Anadolu Üniversitesi Iktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. Kadir Has Üniversitesi Finans Bankacılık bölümünden yüksek lisans mezunudur. 1992 yılından bu yana özel sektörde üst düzey yöneticilik yapmaktadır. Kamu Gözetim Kurumu Denetçi belgesine ve SPK Ileri Düzey ve Türev Araçlar Lisans Belgelerini sahiptir. Bazı özel kurumlarda Genel Muhasebe, Mali Analiz ve Menkul Kıymetlerle ilgili egitimler vermistir.

Mail:besiktas@bmmgd.org.tr


Beykoz

Süleyman İnce
Süleyman İnce

1984 Yılında Artvin Doğumluyum. Adnan Menderes Üniversitesi İşletme fakültesini bitirdim. Serbest  2005 Yılında Muhasebe Yardımcı Elemanı olarak başlamış olduğum muhasebe meslek hayatına birçok farklı sektörde bu mesleğe hizmet edip son olarak İstanbul’ un Beykoz ilçesinde Özel sektörde Finans Muhasebe Müdürü mesleğin icrasına devam etmektetim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Mail:beykoz@bmmgd.org.tr


Beylikdüzü

Hacer Doğanay
Hacer Doğanay

1983 İstanbul Doğumluyum. 2004’de Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe mezunu ve 2007’de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldum. 2004 ’den bu yana özel sektörde  çalıştım. 2012'de kendi ofisimi açtım.


Beyoğlu

Düzgün Er
Düzgün Er

1974 İstanbul doğumluyum. Lise Öğrenimimi Kabataş Ticaret Lisesi ,Yüksek Öğretimimi Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamaladım.
2000 yılından bu yana Beyoğlu İlçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaktayım.Evli ve iki çocuk babasıyım.

Mail:beyoglu@bmmgd.org.tr


Büyükçekmece

Oktay Emir
Oktay Emir


Çatalca

Neşe Aytaç
Neşe Aytaç

1985 yılı İstanbul doğumluyum.Lise eğitimini İto Çatalca Çok Programlı Lisesinde Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamlafım.2014 yılından bu yana Çatalca ilçesinde SMMM olarak çalışmaktayım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

Mail:catalca@bmmgd.org.tr


Çekmeköy

Özcan KALE
Özcan KALE

1977 Izmit dogumludur. Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesinde egitime devam etmektedir. 2006-2015 yılları arasında Kadıköy Ilçesinde, 2016 yılından bu yana Çekmeköy ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müsavir olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Mail:cekmekoy@bmmgd.org.tr


Eminönü

Hakan Akagündüz
Hakan Akagündüz

1977 yılında Çanakkale ilinin yenice ilçesinde doğdu. Yenice Yeşilyurt İlköğretim Okulu, 1994 Balıkesir Lisesini bitirdi İstanbul üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünü kazandı ve aynı zamanda bu bölümde 4 yıl futbol oynadı 2001 yılından İstanbul üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu bir çok yerde mesleki çalışmalar yaparak 2006 yılından bu yana İstanbul fatih ilçesinde kendi ofisinde hizmet vermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır


Esenler

İlknur Önem
İlknur Önem

1968 İstanbul doğumluyum. Pertevniyal Lisesi mezunuyum. İ.Ü. Fen Fakültesi Fizik Bölümünde ve A.Ü.İşletme Fakültesinde okudum. Özel bir şirkette 7 yıl çalıştım. SHÇEK hizmet veren Kız Çocuklarını Koruma Derneğinde Yönetim Kurulu Üyesiyim. 3 dönemdir gönüllü olarak çalışıyorum. 10 yıldır Mali Müşavirlik yapıyorum. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

Mail:esenler@bmmgd.org.tr


Esenyurt

Cemalettin Yolcu
Cemalettin Yolcu

1965 Kars dogumludur. Bandırma Ticaret Lisesi mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi, Buca Meslek Yüksekokulu ve Marmara Üniversitesi, Isletme Fakültesi mezunudur. 2001 yılına kadar özel sektörde yöneticilik yapmıstır. 2001 yılından bu yana Esenyurt ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. KGK Denetçi belgesine sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Eyüp

Nihat Sırmalı
Nihat Sırmalı

1978 tarihinde İstanbul eyüp ilçesinde doğdum. İlk okulumu Mehmet akif Ersoy okulunda orta öğretimimi Alibeyköy lisesinde lise yi de Fatih Ticaret Meslek lisesinde okudum. Anadolu üniversitesi fakültesi işletme bölümü okudum.Alibeyköy ileçsinde Meseleğime feavm etmekteyim.   

Mail:eyup@@bmmgd.org.tr


Fatih

Mustafa Taşpulat
Mustafa Taşpulat

Mustafa Taşpulat- Mali Müşavir

1962  Malatya Arapgir doğumlu. Pertevniyal Lisesi’nden sonra , Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi . Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

1992 -1996 İSMMMO Ücret tespit komisyonu üyeliği,  2002- 2004 İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Mesleki Etik Kuralları Komitesi Başkanlığı, 2006-2010 Mesleki Denetim Komisyonu Başkan Yardımcılığı,       2009 - 2011 MMMBD Genel Başk. Yardımcılığı , 2011-2013  Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Genel Başkan Vekilliği, 2013 - 2015 Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Fatih Şubesi  Başkan Vekilliği, 2013-2015 İSMMMO Danışma Meclisi Başkan Yardımcılığı , Pertevniyal Lisesi Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi olup , Muhasebe Uzmanları Derneği üyesidir. İstanbul Fatih’te Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyetine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mail: fatih@bmmgd.org.tr


Gaziosmanpaşa

Hayati Akbay
Hayati Akbay


Güngören

Özcan Karabulut
Özcan Karabulut


Kadıköy

Orkun Bal
Orkun Bal

1979 Ankara doğumlu, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu,  2008 yılına kadar özel sektörde Muhasebe ve mali işler müdürlüğü yaptı. 2008 yılında SMMM belgesi alarak KADIKÖY ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak kendi ofisini açtı.2008 yılından bu yana bu ofisinde hizmet vermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır


Kağıthane

Suat Dinç
Suat Dinç


Kartal

Hayrettin Turan
Hayrettin Turan


Küçükçekmece

Serhat Oral
Serhat Oral

1982 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Küçükçekmece bölgesinde tamamladıktan sonra 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Fatih bölgesinde bir mali müşavirlik ofisinde mesleğe adım atmıştır. 2009 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra Bakırköy bölgesinde devam etmiştir. 2014 yılından beri Küçükçekmece bölgesinde faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Maltepe

Semra Demirhisar
Semra Demirhisar

Rize –Pazar 1971 Doğumlu, İstanbul Kadıköy Kız Lisesi ve Anadolu Üniversitesi Muhasebe  Denetim  lisans mezunu olup, Okan Üniversitesi yüksek lisans devam etmektedir.

1991 yılından 2005 yılına kadar özel sektörde muhasebe yardımcılığı,şefliği ve müdürlük görevlerinin ardından 2005 yılında itibaren İstanbul ili Maltepe ilçesinde mesleğini SMMM  olarak sürdürmektedir.İSMMMO Teşkilatı içinde Maltepe İlçesinde çeşitli görevlerde bulundu ve halen mesleğini Maltepe İlçesinde Serbest  olarak sürdürmektedir.

Evli ve iki kız çocuğu annesi


Pendik

Murat Özışık
Murat Özışık

1979 Sakarya Doğumludur. Dumlupınar Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur.

2004-2010 Yılları Arası Özel Sektörde Muhasebe Müdürlüğü yaptıktan sonra 2010 yılından itibaren PENDİK İlçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir.

Evli ve Bir Çocok Babasıdır.

Mail:pendik@bmmgd.org.tr


Sancaktepe

Fuat Öztürkler
Fuat Öztürkler

1977 Kars doğumluğum. Ümraniye Ticaret Lisesi mezunuyum. 2008 yılından 2011 yılına kadar serbest olarak  Ümraniye bölgesinde çalıştım. Bağımsız Mali Müşavirler Grubunun kuruluşundan itibaren Sancaktepe temsilciğini yapmaktayım. Biri kız ikisi erkek üç çocuk babasıyım.

Mail:sancaktepe@bmmgd.org.tr


Sarıyer

Onur Öztürk
Onur Öztürk

22.07.1983 tarihinde İstanbul da doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi ataköy de yaptım.2002 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesi işletme bölümünü kazandım 2006 yılında mezun oldum. 2013'te serbest muhasebeci mali müşavir ruhsatmı aldım. 2007 ile 2015 yılları arasında muhasebe bürosunda ve şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak görev yaptım .2015 yılı Temmuz ayında itibaren çalışmakta olduğumözel bir şirkette muhasebe müdürü olarak görev yapıyorum. 

Mail: sariyer@bmmgd.org.tr


Şişli

Cem Çevreyavuz
Cem Çevreyavuz

 

 


Sultangazi

İsmail Fidan
İsmail Fidan

1991-1992 yıllarında Muhasebe mesleğine Ticaret Aksaray’da Stajer olarak başladı

1993-2001 yılları arasında  500 evlerde Mali Müşavirlik Ofisinde Muhasebe yardımcılığı olarak çalıştı

2002-2012 yılları arasında İstoç İkitelli de Mali Müşavirlik ofisinde Muhasebe yardımcılığı olarak çalıştı

2013 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını alarak,kendisine ait Mali Müşavirlik Şirketi olan Emin SMMM  Ltd.Şti’ni kurdu ve halen Sultangazi de iş hayatına devam etmektedir.

Mail:sultangazi@bmmgd.org.tr


Tuzla

Nergiz Duran
Nergiz Duran

1978 Istanbul dogumludur. Anadolu Üniversitesi Iktisat Fakültesi mezunudur. Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Denetim Bölümü proje asamasında egitimine devam etmektedir. 2010 yılına kadar özel sektörde Mali Isler ve Finans Uzmanlıgı görevinde bulunmustur. 2010 yılından bu yana Tuzla ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Mail:tuzla@bmmgd.org.tr


Ümraniye

Mustafa Güldür


Üsküdar

Gökben Kutay
Gökben Kutay

1981 İstanbul doğumludur.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (2002), Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

2005-2009 yılları arasında Muhasebe Bürosu ve Özel Şirketlerin muhasebe departmanlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2008 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Belgesini almıştır. 2010 yılında Üsküdar ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosunda mesleki faaliyetine devam etmekte iken, 2016 yılından bu yana Özel bir şirkette Muhasebe Uzmanı olarak çalışmaktadır.

2010-2012 Yıllarında İSMMMO Üsküdar İlçe Temsilci Yardımcılığı, 2013-2014 yıllarında Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Üsküdar Şubesi Başkan Yardımcılığı ve 2015-2016 yıllarında Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Üsküdar İlçe Temsilciliği görevlerinde bulundu.

Evli ve bir çocuk annesidir.


Zeytinburnu

Kenan Erdoğan
Kenan Erdoğan

KENAN ERDOĞAN Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, Adli Bilirkişi 
1971 yılında Fatih/İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini bu ilde tamamladı. 1990 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü'nden 1995 yılında mezun oldu. 
2006 yılında Serbest Muhasebeci Mal Müşavirlik sınavlarında başarılı olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını aldı. 
2006-2017 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ofisinde Mali Müşavir olarak çalıştı. 
2017 yılında Bağımsız Denetçilik eğitimini tamamlayarak, Kamu Gözetimi Kurumundan Bağımsız Denetçilik Ünvan' ve Ruhsatını aldı. 
2017 yılında Adalet Bakanlığından Adli Bilirkişilik eğitimi alarak Adli Bilirkişi oldu. Halen Düzey Yeminli Mali Müşavirlikte denetçi yardımcısı olarak çalışmakta.